Kalendář akcí

15. 05. - 15. 08.

2. kolo přijímacího řízení CERGE-EI

08. - 10. 06.

Karlovka na Veletrhu vědy 2023

Hravý veletrh plný vědy a poznání pro malé i velké. UK se letos představí poprvé v celouniverzitní zóně. Těšit se můžete na MFF, PřF, 3. LF, FaF, FF, FSV a FTVS. Malí i velcí návštěvníci si mohou vyzkoušet fyzikální pokusy s tekutým dusíkem, podívat se zblízka na léčivé rostliny, otestovat své znalosti v oblasti humanitních věd nebo se naučit zacházet s pipetou. Pokud chcete vědět víc, přijďte se podívat na náš stánek na výstavišti v Letňanech!

15. 06.

Webinář pro uchazeče o studium na CERGE-EI

21. 06.

Karlovka na Vědafestu 2023

Přijďte s námi objevovat svět vědy a prozkoumat to nejzajímavější z oblasti přírodních, humanitních i společenských oborů hravou formou prostřednictvím interaktivních exponátů, modelů a praktických dílen.

23. 06.

Studuj s Lékařskou fakultou v Hradci Králové

Přijďte na speciální den otevřených dveří pro zájemce o vzdělávací kurzy i o přípravné kurzy k přijímacímu řízení a zeptejte se na vše, co vás zajímá. Už jste viděli anatomické muzeum? Ukážeme vám i simulační centrum, kde probíhá výuka mediků na simulátorech a trenažérech. A víte, že se využívá 3D tisk i v medicíně? 23.června od 15:00 do 18:00 Lékařská fakulta v Hradci Králové UK