Kalendář akcí

08. 01.

Den otevřených dveří na Farmaceutické fakultě

Den otevřených dveří pro středoškoláky. Získáš informace o studijních programech Farmacie a Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví. Poslechni si zkušenosti studentů, projdi fakultu a získej odpovědi na časté dotazy k přijímacímu řízení. 

08. 01.

Jednodenní juniorská Univerzita Karlova

Určeno pro středoškolské studenty se zájmem o chemicko-biomedicínskou oblast. Chceš se stát se na jedno odpoledne vysokoškolským studentem a získat první plusové body k přijímacím zkouškám? Navazuje na dopolední Den otevřených dveří.

12. 01.

Den otevřených dveří na Institutu sociologických studií Fakulty sociálních věd

13. 01.

Den otevřených dveří na Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd

14. - 15. 01.

Dny otevřených dveří na Přírodovědecké fakultě

V pátek a sobotu 14. a 15. ledna 2022 proběhne na naší fakultě Den otevřených dveří. V rámci Dnů otevřených dveří budete moci vyslechnout zajímavé přednášky a navštívit informační stánky jednotlivých bakalářských a magisterských studijních programů a oborů. Srdečně jsou zváni nejen všichni zájemci o studium přírodních a společenských věd.

15. 01.

Den otevřených dveří na Katolické teologické fakultě

Přijďte se podívat na den otevřených dveří na KTF UK. Dozvíte se, jak se u nás studuje, kam je možné vycestovat do zahraničí i další podrobnosti o našich oborech. Na Vaše dotazy Vám budou odpovídat mimo i jiné i samotní pedagogové.

15. 01.

Den otevřených dveří FF UK

Připojte se v sobotu 15. ledna 2022 na https://dod.ff.cuni.cz/ a navštivte prezentace všech studijních programů Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, které vás zajímají. Nic nevynecháme, představí se úplně všichni. A všichni rádi zodpoví vaše dotazy v chatu!

15. 01.

Den otevřených dveří 2. LF

Přijďte zjistit, proč si vybrat 2. lékařskou, zúčastnit se workshopů, zeptat se na cokoliv o studiu nebo přijímačkách, prohlédnout si fakultu a vybraná pracoviště. Naše obory představí pedagogové i studenti. Dle aktuální situace živě nebo on-line. 

18. 01.

Den otevřených dveří na Institutu mezinárodních studií Fakulty socálních věd

21. 01.

Den otevřených dveří na Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd

24. 01.

Den otevřených dveří na Husitské teologické fakultě

Srdečně zveme zájemce o studium sociální práce, učitelství, filozofie a dalších humanitních studijních programů, které vám osobně představí naši pedagogové i studenti v budově fakulty.

24. 01.

Den otevřených dveří Evangelické teologické fakulty

Přijďte v pondělí 24. ledna 2022 získat podrobné informace o všech studijních programech na Evangelické teologické fakultě Univerzity Karlovy v Praze!

Příjít můžete kdykoliv od 10:00 do 17:00 hodin, časy prezentací vypsaných studijních programů naleznete níže/budou upřesněny.

25. - 26. 01.

Den otevřených dveří na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních věd

26. 01.

Den otevřených dveří na Lékařské fakultě v Plzni

Informační přednáška proděkana pro studium, informace studijního oddělení o přijímacím řízení, přípravných kurzech a modelových otázkách. Představení studentských spolků. Program se uskuteční za dodržení aktuálních protiepidemických opatření. Pokud by nebylo možné program uskutečnit prezenčně, přesunul by se do online varianty.

Den otevřených dveří začíná v 9:00.

26. 01.

Den otevřených dveří na Fakultě humanitních studií

Všechny zájemce o naše bakalářské i navazující magisterské studium zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční 26. ledna v . 

V rámci celodenního harmonogramu připravujeme představení našich českých , tematické přednášky , workshopy atd. Na místě budou také přítomni studenti bakalářských i magisterských programů, kterých se budete moci na cokoli zeptat. 

Harmonogram dne otevřených dveří zde budeme postupně doplňovat. 

29. 01.

Na Karlovku Tour – Online