Kalendář akcí

05. - 06. 11.

Juniorská vědecká konference

Juniorská vědecká konference má podobný formát jako standardní vědecká konference: po registraci obdrží účastníci ve věku 10–19 let visačky se svými jmény, tašky s programem. Během dvou konferenčních dnů pak představí odborné porotě i ostatním mladým badatelům své přednášky z chemie, biologie, geologie nebo geografie.

11. 11.

Den otevřených dveří na Farmaceutické fakultě

Den otevřených dveří pro středoškoláky. Získáš informace o studijních programech Farmacie a Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví. Poslechni si zkušenosti studentů, projdi fakultu a získej odpovědi na časté dotazy k přijímacímu řízení. 

11. 11.

Jednodenní juniorská Univerzita Karlova

Určeno pro středoškolské studenty se zájmem o chemicko-biomedicínskou oblast. Chceš se stát se na jedno odpoledne vysokoškolským studentem a získat první plusové body k přijímacím zkouškám? Navazuje na dopolední Den otevřených dveří.

13. 11.

Na Karlovku Tour – Praha

15. - 19. 11.

Dny geografie

Na přednáškách se dozvíte, jak fungují metropole a aglomerace v Česku nebo jak se projeví změny klimatu na dostatku vody. Budou připraveny zajímavé demografické kvízy, podíváte se na parlamentní volby pohledem geografa nebo zjistíte, kde všude se geograf vlastně uplatní. Vstup je na všechny akce zdarma!

23. - 26. 11.

Na Karlovku Tour – Brno (Gaudeamus)

Karlovka tě uvítá na Evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání v Brně.

23. 11.

Den otevřených dveří na Matematicko-fyzikální fakultě